Ogród dla Ciebie – Atria Michał Osmański

Co robimy

Zajmujemy się kompleksową realizacją ogrodów. Począwszy od projektowania, instalacji i konserwacji, serwisu do odnowienia i rekompozycji terenów zieleni. Nasze oddanie i pasja z jaką pracujemy jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy dumni, wykonując usługi dla wielu klientów, a nasze usługi obejmują:

POTENCJAŁ WYKONAWCZY

Działamy na polskim rynku od 1999 roku. Od początku stało się dla nas jasne, że największą wartością każdej firmy usługowej są ludzie. Dlatego systematycznie zatrudnialiśmy i szkoliliśmy kadrę pracowniczą, która następnie przejmowała funkcje kierownicze. Każdy z naszych współpracowników posiada zarówno uniwersalne umiejętności oraz określoną specjalistyczną wiedzę, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Obecnie spośród 26-osobowego zespołu, 5 osób może się poszczycić ponad 10-letnim stażem pracy w naszej firmie, a kolejnych 12 pracuje tu nie krócej niż 7 lat. W związku z tym, że posiadamy ustabilizowany i zgrany zespół pracowniczy, możemy podejmować się z powodzeniem trudnych merytorycznie i różnorodnych zadań. Najważniejsze zasady, obowiązujące u nas w firmie, to: profesjonalizm, solidność, dokładność, punktualność, słowność oraz pełna kultura osobista. Dzięki dużej liczbie zatrudnionych osób, Dysponujemy również znaczną elastycznością terminową. Bierzemy również udział w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje kadry pracowniczej. Dysponujemy pełną bazą sprzętową, niezbędną dla wykonywania naszej pracy.
O nas

FILOZOFIA FIRMY

Ogród jest tym samym dla budynku, czym rama dla obrazu. Bez niego nawet najpiękniejszy dom jest tylko niekompletnym i martwym obiektem. Dopiero ogród wydobywa z niego życie i pozwala mu harmonijnie wkomponować się w otoczenie. Tworząc nowe założenie ogrodowe, zdajemy sobie sprawę, że dobry ogrodnik jest jak krawiec, który szyjąc sukienkę dla modelki, podkreśla zalety jej sylwetki oraz ukrywa wady. Każdy teren, który zagospodarowujemy jest w podobnej sytuacji. Nasza rola, to umiejętna analiza plusów i minusów nieruchomości oraz wskazanie, jak przy pomocy zieleni poprawić jej wizerunek. Każdy ogród powinien być dopasowany do potrzeb swojego właściciela. Cel powstania ogrodu może być zupełnie inny dla każdego użytkownika. Naszą rolą jest uważnie się wsłuchać w potrzeby właścicieli przyszłych ogrodów, wydobyć je na „światło dzienne”, nazwać i odpowiedzieć na nie. Temu służy rozmowa z naszym projektantem.
O nas

Zaufali nam